ostim-bilya-rulman-com-ankara-kurumsa-2

Vizyonumuz
Firmamız OSTİM BİLYA RULMAN LTD. ŞTİ. 1985’te kurulmuştur. Müşteri odaklılık, güvenirlik, tarafsızlık, sorumluluk, ulaşılabilirlik ve özveri prensipleri ile yola çıkan firmamız, tüm müşterilerimize yeni teknolojileri sunarak Rulman sanayi sektöründe hizmet vermeyi, bireysel ve kurumsal gelişimi desteklemeyi, müşteri beklentilerini bilgi danışmanlığı ve kaliteli hizmet esasına dayalı karşılamaya ve sektöründe aranan bir isim olmayı kendine ilke edinmiştir.

Misyonumuz
Hizmet sektörünün önemini kavramış olmanın bilinci ile siz değerli müşterilerimize rulman v kayışı keçe ve kaliteden asla ödün vermeden firmamızda kaliteyi ucuza satmak amacındayız.

Kalite Politikamız
1985’te kurulan firmamız OSTİM BİLYA RULMAN uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki iş tecrübesiyle, müşteri odaklı doğru ve kaliteli bir hizmet vermek ve bu anlayışın benimsendiği sektörümüzde profesyonel, yaratıcı, eğitimli kadrosuyla; ürünlerinin kullanımının yararına inanan, tüketicilere en kısa yoldan ve doğru bir biçimde ulaşmayı hedefleyerek müşterilerimizi rahat ve huzur bulabileceği bir firma ambiyansı oluşturmak, sürekli iyileştirme anlayışı ve kalite yönetim sistemimizin gelişmesini sağlamak temel ilkemizdir.